המתנדבת המצטיינת – תלמידה מראס אל עין

המתנדבת המצטיינת – תלמידה מראס אל עין
"לסייע לאנשים". ניקולא במפגש עם ראש המועצה
צילום: מועצת משגב

במועצת משגב נערך מפגש הוקרה לאמאל ניקולא, לאחר שמשרד החינוך בחר בה למתנדבת המצטיינת במחוז הצפון לשנת 2015

אמאל ניקולא נפגשה בסוף השבוע שעבר עם ראש מועצת משגב, רון שני, לאחר שמשרד החינוך בחר בה למתנדבת המצטיינת במחוז הצפון לשנת 2015. ניקולא, בת 18, מתנדבת בכפר מגוריה בארבע השנים האחרונות: “בכפר יש מועדונית של ילדי הכפר, אליה אני מגיעה כדי לסייע לילדים בלימודים ובשיעורי הבית. עברתי קורס מדריכים צעירים, ואני מתנדבת גם עם הנוער שלנו בכפר, במסגרות שונות”.
אל המפגש עם ראש המועצה הגיעה הצעירה מלווה באמה, באחותה ובנאיף סועאד, המקדם את פעילות ההתנדבות בכפר. שני אמר במפגש: “אנו גאים ומתרגשים לראות את ההתנדבות שלך, המשמשת דוגמה לבני הנוער בכפרים. זוהי זכות גדולה להתנדב, לתת ולתרום לחברה בכפר”.
ניקולא: “האדם הוא שמחליט כיצד ייראה סיפור החיים שלו. ישנם אנשים שלא דואגים לעתידם ולגורלם, וישנם אלה שנותנים חשיבות לחיים. עבורם, כל שנייה או שעה הן יקרות ערך. אני בחרתי את דרכי ואת מסלול חיי. חשוב לי להודות לכל מי שעזר לי ולכל מי שאני עזרתי לו”.
ניקולא אמרה, כי בסוף השנה, כאשר תסיים את הלימודים בתיכון, היא מתכוונת להתנדב במשך שנתיים במסגרת השירות האזרחי, ולאחר מכן תלמד עריכת דין: “כך אוכל, דרך המקצוע שלי, לסייע לאנשים גם בעתיד”.

"לסייע לאנשים". ניקולא במפגש עם ראש המועצה|צילום: מועצת משגב
“לסייע לאנשים”. ניקולא במפגש עם ראש המועצה|צילום: מועצת משגב

כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *