שר החינוך חפר עם תלמידים

שר החינוך חפר עם תלמידים
חבר אתה חופר. בנט ותלמידים
צילום: אסף פרץ

נפתלי בנט השתתף בחפירות ארכיאולוגיות בפארק עדולם במסגרת התכנית החינוכית של “מסע ישראלי”.

שר החינוך, נפתלי בנט, השתתף בחפירה ארכיאולוגית של תלמידים עם רשות העתיקות בפארק עדולם שבשפלת יהודה, במסגרת התכנית החינוכית של ארגון “מסע ישראלי”.
בתכנית “מסע ישראלי” עוברים בני נוער וחיילים מסע בן שישה ימים, לגיבוש וחיזוק הזהות היהודית ציונית ישראלית ברחבי הארץ, כאשר כל יום במסע עוסק במעגל זהות אחר. במסגרת יום “אני והעם בארץ” העוסק בבירור הקשר והזיקה של העם לארץ, מגיעים מדי שבוע מאות תלמידים מרחבי הארץ לפארק עדולם, שם הם חופרים יחד עם רשות העתיקות אתרים ארכיאולוגיים, שלב אחר שלב. בעוד כמה שנים יוכל הציבור הרחב ליהנות מהאתרים במלוא תפארתם, פרי עמלם של התלמידים.

חבר אתה חופר. בנט ותלמידים|צילום: אסף פרץ
חבר אתה חופר. בנט ותלמידים|צילום: אסף פרץ

פארק עדולם שמנוהל על ידי קרן קיימת ישראל, עתיר בגבעות מוריקות, בחורש ים תיכוני, ובשרידים ארכיאולוגים מתקופות שונות, בהם מערות ומחילות מסתור. בין השאר, חופרים התלמידים עם רשות העתיקות, יישובים יהודיים מתק’ הבית השני, אשר התקיימו בשפלת יהודה עד ימי מרד בר כוכבא.
שר החינוך נפתלי בנט, אמר כי “״אני נמצא פה היום עם נוער ערכי, נוער חוקר, סקרן, ציוני . זה הנוער של ישראל 2015 ולא תופעות מגונות שראינו בימים האחרונים. אני אומר באופן ברור: גם הנוער הדתי וגם הנוער החילוני תורמים למדינת ישראל’ ויש לנו דור נפלא. מול טרוריסטים אלימים יש לדבר באופן ברור ולפעול באופן ברור: אנחנו היום במערכה למנוע את דומא שתיים, ואנחנו ננצח בה״


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *