הצגת התכלית של רפא”ל ב’יורוסאטורי’ 2016

הצגת התכלית של רפא”ל ב’יורוסאטורי’ 2016
נמכרה ללמעלה מ-25 מדינות בהיקף של למעלה מ-24,000 טילים. מערכת "ספייק"
צילום: רפא"ל

חברת רפא”ל תציג מגוון רחב של יכולות ומערכות שנחשפו, בין היתר, השנה במסגרת תערוכת ‘יורוסאטורי’ שתיפתח בשבוע הבא בפריז

במסגרת התערוכה תציג רפא”ל, בין השאר, חליפת פתרונות רב-תכליתית המורכבת מ’כיפת ברזל’, מערכת להגנה מפני טילים ורקטות קצרות-טווח, אשר יירטה למעלה מ-1,500 רקטות מסוגים שונים, “כיפה ימית” להגנה על ספינות ועל תשתיות ימיות, המבוססת על המיירט של ‘כיפת ברזל’ ואת ‘Drone Dome’, מערכת משולבת לגילוי, עקיבה ונטרול רחפנים.

"חליפת הגנה". מערכת ההגנה האקטיבית, "מעיל רוח", אשר מותקנת על טנקי מרכבה סימן-4 ולאחרונה גם על נגמ"שי הנמ"ר של צה"ל | צילום: רפא"ל
“חליפת הגנה”. מערכת ההגנה האקטיבית, “מעיל רוח”, אשר מותקנת על טנקי מרכבה סימן-4 ולאחרונה גם על נגמ”שי הנמ”ר של צה”ל | צילום: רפא”ל

כמו כן, תציג רפא”ל חליפת הגנה, איתור ותקיפה לרכבים משוריינים עם מערכת ההגנה האקטיבית – “מעיל רוח”, אשר מותקנת על טנקי מרכבה סימן-4 ולאחרונה גם על נגמ”שי הנמ”ר של צה”ל, מערכת לאיתור גילוי ולזיהוי מקורות ירי – ספוטלייט ואת “ספייק” – מערכת טילים אלקטרו-אופטיים, רב-תכליתיים, המתקדמת מסוגה בעולם, לשיגור ממגוון פלטפורמות, לטווחים של בין מאות מטרים ועד 30 ק”מ, אשר נמכרה ללמעלה מ-25 מדינות בהיקף של למעלה מ-24,000 טילים.

נמכרה ללמעלה מ-25 מדינות בהיקף של למעלה מ-24,000 טילים. מערכת "ספייק" | צילום: רפא"ל
נמכרה ללמעלה מ-25 מדינות בהיקף של למעלה מ-24,000 טילים. מערכת “ספייק” | צילום: רפא”ל

בתערוכה תציג רפא”ל את הטיל ‘טאקט’ ממשפחת ‘ספייק’, בעל משקל של 9.8 קילוגרמים, המיועד ללוחמה צפופה ומסוגל לחדור רכב קרבי משורייין (רק”ם) ומבנים, ואשר לאחרונה הוגדל טווח המעוף שלו ל-1,500 מטרים.

בנוסף תוצג מערכת ‘FIREFLY’, רחפן טאקטי להעברת מודיעין חזותי בזמן-אמת ובחתימה נמוכה לכוחות חיל רגלים (חי”ר), לאיסוף חזותי בסביבה אורבאנית ובשטחים פתוחים. המערכת שוקלת כ-3 קילוגרמים ונשלטת מרחוק לטווחים של עד 1,000 מטרים עם זמן מעוף של למעלה מחצי שעה.

משגר נגרר נייד נשלט ממרחק של עד 500 מטרים, לשיגור טילי ספייק NLOS (תמוז) לטווחים של עד 30 ק"מ. SPARC | צילום: רפא"ל
משגר נגרר נייד נשלט ממרחק של עד 500 מטרים, לשיגור טילי ספייק NLOS (תמוז) לטווחים של עד 30 ק”מ. SPARC | צילום: רפא”ל


במסגרת התערוכה, תציג רפא”ל גם את ‘SPARC’, משגר נגרר נייד נשלט ממרחק של עד 500 מטרים, לשיגור טילי ספייק NLOS (תמוז) לטווחים של עד 30 ק”מ.


כתבות שתשמחו לקרוא

תגובה אחת

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *