כרמיאל: נערכים למצב חירום

כרמיאל: נערכים למצב חירום
מימין לשמאל: הרצל פרידמן מנהל מחוז צפון חברת חשמל, עדי אלדר ראש העיר כרמיאל, אל"מ ערן מקוב מפקד מחוז צפון פיקוד העורף.
צילום: אלכס הובר

מפקד מחוז הצפון בפיקוד העורף: “העיר כרמיאל עושה לילות כימים על מנת להיערך ולשפר את מוכנותה לחירום”

במסגרת יוזמה של פיקוד העורף, תירגלה עיריית כרמיאל ביום שלישי התמודדות עם נפילת טילים. בשעות הבוקר נפתח מרכז ההפעלה העירוני בראשות ראש העיר, עדי אלדר, והממונה על תחום החירום והביטחון ברשות, רינה גרינברג.

בתרגיל תורגלה מערכת הצופרים בעיר, ובכירי העירייה התמודדו עם קבלת החלטות בתרחיש של נפילת טילים בשטחי העיר. במהלך התרגיל הגיעו אל מרכז ההפעלה העירוני מנהל מחוז הצפון בחברת החשמל, הרצל פרידמן, שאישר כי במצב חירום יהיה נציג של החברה נוכח במרכז ההפעלה, ויינתן מענה מיידי.

מימין לשמאל: הרצל פרידמן מנהל מחוז צפון חברת חשמל, עדי אלדר ראש העיר כרמיאל, אל"מ ערן מקוב מפקד מחוז צפון פיקוד העורף.| צילום: אלכס הובר
מימין לשמאל: הרצל פרידמן מנהל מחוז צפון חברת חשמל, עדי אלדר ראש העיר כרמיאל, אל”מ ערן מקוב מפקד מחוז צפון פיקוד העורף.| צילום: אלכס הובר

מפקד מחוז הצפון בפיקוד העורף, אל”מ ערן מקוב, הגיע גם הוא לעיריית כרמיאל כדי להשתתף בתרגיל: “העיר כרמיאל עושה לילות כימים על מנת להיערך ולשפר את מוכנותה לחירום. העירייה, בראשות אלדר ואנשיו, מכינה את הרשות למצבי החירום השונים, ומציגה רמת מוכנות גבוהה ביותר. כל זאת, בשיתוף ובתיאום מלא עם פיקוד העורף וכוחות הביטחון”.

אלדר: “כמו שהובלנו במלחמת לבנון השנייה את השירות ואת המענה לתושבים, ככה אנו נערכים באופן מדויק ומקיף יותר לתת שירות לתושבים בכל תרחיש חירום אפשרי”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *