“מפקדים הם מקור השראה וגאווה”

“מפקדים הם מקור השראה וגאווה”
"מקור השראה". הנשיא, חני יוני בן ארי, יחד עם נכדם
צילום: מארק ניימן

נשיא המדינה הגיע לנחם את משפחתו של חגי בן ארי, שנפצע אנושות במבצע צוק איתן, ואחר יותר משנתיים של מאבק, הלך לעולמו

נשיא המדינה הגיע למושב נוב שברמת הגולן לביקור תנחומים אצל משפחת בן ארי לאחר פטירתו השבוע של רס״ן חגי בן ארי ז”ל. רס״ן בן ארי ז״ל, שאחר שלל תפקידים בצבא, היה אמור לפקד על סיירת צנחנים, נפצע אנושות במבצע צוק איתן. לאחר יותר משנתיים של מאבק, הוא נפטר בביתו שבמושב כשהוא חבוק על ידי בני משפחתו.

בביתם של חני ויוני בן ארי, הורי של חגי, פגש הנשיא גם את האלמנה מוריה, את ילדיו ואת אחיו. ״אתם מקור גאווה וכוח,״ אמר הנשיא למשפחת בן ארי. ״היכרות אתכם היא הכרות מסוימת עם חגי. היא חלון אל הנפש של גיבור חיל, אל שורש הקיום שלנו פה בארץ ישראל. כל חלל שנפער עם לכתו של לוחם הוא חלל בלב כולנו והלב נשבר מול אובדן של מפקד שכזה. חגי היה תפארת בחורינו ויחד עם המדינה כולה ליווינו אתכם בתום המסע הקשה שעברתם לצידו מאז הפציעה בקרב. אנחנו כאן כדי להמשיך וללוות ככל שתאפשרו לנו”.

"מקור השראה". הנשיא, חני יוני בן ארי, יחד עם נכדם| צילום: מארק ניימן
“מקור השראה”. הנשיא, חני יוני בן ארי, יחד עם נכדם|
צילום: מארק ניימן

במהלך ביקור הניחומים, פגש הנשיא מפקדים בצה״ל שהגיעו גם הם אל המשפחה וכן את השכנים, אנשי ההנהגה הדרוזית של תושבי רמת הגולן שהגיעו גם הם להביע צער והזדהות. בשיחה עם המשתתפים על ענייני השעה אמר הנשיא: ״יש בינינו מחלוקות. מטבען שהן קשות ביותר ונוקבות. אבל צה”ל הוא לא רק הצבא של כולנו, צה”ל – הוא כולנו. הוא החילוניים והדתיים, הוא הערבים, הבדואים, הדרוזים והצ’רקסים. הוא יישאר כזה, אין לי ספק בכך. המפקדים המובילים את הצבא של כולנו הם מקור השראה וגאווה ואני יודע שאנחנו נמשיך ונשמור עליהם כדי שהם יוכלו לשמור עלינו״.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *