צה”ל: דו”צ מונה לראש אכ”א

צה”ל: דו”צ מונה לראש אכ”א
תודה. טקס הענקת הדרגות
צילום: דו"צ

במהלך התקופה הקרובה ימשיך אלוף מוטי אלמוז לכהן כדובר צה״ל במקביל לתפקידו כראש אגף כוח האדם

תת-אלוף מוטי אלמוז לדרגת אלוף ומונה לראש אגף כוח האדם בטקס חגיגי שנערך בלשכת ראש המטה הכללי במחנה “רבין” (הקריה), תל-אביב. הטקס נערך במעמד שר הביטחון, אביגדור ליברמן, ראש המטה הכללי, רב-אלוף גדי איזנקוט ובנוכחות חברי פורום המטה הכללי.

אלוף מוטי אלמוז, המכהן בתפקידו כדובר צה”ל, יחליף בתפקידו את ראש אגף כוח האדם היוצא, אלוף חגי טופולנסקי אשר כיהן בתפקיד זה במשך השנתיים ושלושת החודשים האחרונים ויסיים את שירותו בצה”ל לאחר כ-33 שנות שירות.

במהלך התקופה הקרובה ימשיך אלוף מוטי אלמוז לכהן כדובר צה״ל במקביל לתפקידו כראש אגף כוח האדם.

שר הביטחון: “האחריות של ראש אכ”א, היא אחריות עצומה. אני בטוח שתעמוד במשימה זו כמו שעמדת בכל המשימות הקודמות, ואני מאחל לשניכם הצלחה בדרך החדשה שאתם מתחילים”. איזנקוט: “אנחנו נפרדים היום מחגי, לאחר 33 שנות שירות בתפקידי הפיקוד המרכזיים שצה”ל יודע להציב לקצינים המצטיינים ביותר שלו, בתפקידי הפיקוד לכל אורך הדרך בחיל האוויר עד ראש המטה ובתפקיד האחרון כראש אכ”א. נעשה שימוש במילה של איש מופת, אני חושב שחגי הוא איש מופת, בהתנהלות, בדרך, בצניעות, אבל בעיקר ברמת הדרישות והנורמות שלו קודם כל מעצמו ואחרי זה מהיחידות שהוא פיקד עליהן ואני ראיתי את זה בזווית הרחבה שבה הוא קידם נושאים בצה”ל.

תודה. טקס הענקת הדרגות|צילום: דו"צ
תודה. טקס הענקת הדרגות|צילום: דו”צ

מוטי מקבל את האחריות והפיקוד על המשאב החשוב ביותר שלנו, על כוח האדם בצה”ל. מוטי מביא איתו לתפקיד שירות קרבי ארוך, 10 שנים כתת-אלוף בשלושה תפקידים מרכזיים. ראינו אותו בשלוש השנים האחרונות מביא לידי ביטוי את היכולת שלו, כאדם יוצא דופן שזוכה לאמון והערכה רחבה, בעל שכל ישר וטוב והתנהלות ערכית, ברורה, חדה לצד כישורים ניהוליים”.

האלוף אלמוז: “אני מבקש להגיד לכם תודה- שר הביטחון והרמטכ”ל, על האמון הגדול שנתתם בי. אני מבטיח לעשות הכל כדי להמשיך ולקחת חלק בחיזוקו של צה”ל ובשמירה על עוצמתו”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *