“אין לי כל ספק שנוכל להכריע את דאע”ש”

“אין לי כל ספק שנוכל להכריע את דאע”ש”
"יום אחד דאע"ש רוצח הומוסקסואלים, למחרת יזידים ואז יהודים, מוסלמים ונוצרים". נתניהו עם שגרירי מדינות נאט"ו
צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

כך קבע היום (ג’) ראש הממשלה, בנימין נתניהו בפגישה בירושלים עם שגרירי המדינות החברות בארגון האמנה הצפון-אטלנטית, נאט”ו

נתניהו הוסיף בדברים שנשא בפני שגרירי המדינות כי הוא סבור שניתן להכריע את דאע”ש “באמצעות שיתוף פעולה בינלאומי משמעותי לאורך הקשת הרחבה ביותר”.

“אם נפעל יחד, נשיג זאת מהר יותר ונכניע את דאע”ש ואת הטרור מהר יותר”, טען ראש הממשלה.

“פגישתנו מתקיימת בשעה קשה”, הסביר נתניהו בנאומו, “לפני יומיים נכנס טרוריסט למועדון לילה באורלנדו ורצח 50 אנשים חפים מפשע, נשים וגברים. האנשים הללו לא עשו כל רע. הם רקדו עם חברים ונהנו ממוזיקה עם יקיריהם. הטרוריסט שרצח אותם הונע מאי-סובלנות כלפי קהילת הלהט”ב ומשנאה לחירות ופלורליזם. ימים קודם לכן, טרוריסט נכנס לבית קפה בתל אביב ורצח ארבעה אזרחים, גם הם על לא עוול בכפם. הם שתו קפה ונהנו מחגיגות יום הולדת. פריז, בריסל, לונדון, תל אביב, ירושלים, באלי, מומביי, ניו יורק, סן ברנרדינו ועכשיו אורלנדו, ועוד ערים רבות נוספות ספגו את נחת זרועו של אותו כוח רשע”.

“הטרור אינו יודע גבולות וזאת הסיבה ששיתוף הפעולה שלנו במאבק נגד הטרור חייב להיות אף הוא חסר גבולות”, הדגיש וקבע כי ישראל בראשותו מוכנה לחלוק את המודיעין והניסיון שיש לה עם נאט”ו כדי לעזור במלחמה כנגד ארגון ‘המדינה האיסלאמית’, דאע”ש.

יום אחד דאע"ש רוצח הומוסקסואלים, למחרת יזידים ואז יהודים, מוסלמים ונוצרים. נתניהו עם שגרירי מדינות נאט"ו | צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ
יום אחד דאע”ש רוצח הומוסקסואלים, למחרת יזידים ואז יהודים, מוסלמים ונוצרים. נתניהו עם שגרירי מדינות נאט”ו | צילום: עמוס בן גרשום, לע”מ

“יום אחד דאע”ש רוצח הומוסקסואלים, למחרת יזידים ואז יהודים, מוסלמים ונוצרים. אין להם כל גבול. חובה תמיד להתמודד ולהילחם בטרור, שהוא מתקפה שיטתית וחסרת אבחנה על חפים מפשע. אין לכך כל קשר לזהות הקורבנות. זה מוגדר על בסיס אופי המעשה. המעשה הוא מעשה רשע והוא מבוצע על ידי אנשים בעלי כוונות שטניות, ואנו, אנשי העולם התרבותי, חייבים להתאחד כדי להביס אותו. אנו מוכנים לסייע לנאט”ו במאבק משותף זה. אנו מוכנים לחלוק את המודיעין שלנו ואת הניסיון שלנו כדי לעזור במאמץ משותף זה”, סיכם נתניהו.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *