האמת ההסטורית תנצח

האמת ההסטורית תנצח
ההסטוריה של העם היהודי
צילום: Avi Ohayon לע"מ

ראש הממשלה הגיב היום להחלטת אונסק”ו: “לומר שלישראל אין קשר להר הבית ולכותל זה כמו לומר שלסין אין קשר לחומה הסינית”

״תאטרון האבסורד באונסק”ו נמשך”. והיום הארגון הזה קיבל עוד החלטה הזויה שאומרת שלעם ישראל אין קשר להר הבית ולכותל. ההחלטה מגנה את ישראל בסוגיות הקשורות לירושלים ומשתמשת רק בשמות המוסלמיים לתיאור הר הבית. 24 מהמדינות החברות תמכו בהצעת ההחלטה, שש התנגדו ו-26 נמנעו.

אז מילא שהם לא קוראים תנ”ך אבל אני מציע לחברי אונסק”ו לבקר בשער טיטוס ברומא, שם רואים מה הביאו הרומאים לרומא לאחר שהם החריבו ובזזו את בית המקדש בהר הבית לפני 2000 שנה. רואים שם חרוט על שער טיטוס את מנורת שבעת הקנים שזהו הסמל של העם היהודי ואני אומר לכם גם הסמל של מדינת היהודים בימינו.

ההסטוריה של העם היהודי|צילום: Avi Ohayon לע"מ
ההסטוריה של העם היהודי|צילום: Avi Ohayon לע”מ

תיכף אונסקו יגיד שגם הקיסר טיטוס עסק בתעמולה ציונית. לומר שלישראל אין קשר להר הבית ולכותל, זה כמו לומר שלסין אין קשר לחומה הסינית, ולומר שלמצרים אין קשר לפירמידות. בהחלטה האבסורדית הזאת אונסקו איבד את מעט הלגיטימיות שנשארה לו. אבל אני מאמין שהאמת ההיסטורית יותר חזקה, והאמת תנצח. ואנחנו עוסקים היום באמת.

גם שרת המשפטים איילת שקד הגיבה על החלטת אונסק”ו באומרה “האו”ם שובר את השיאים של עצמו בבורות, באנטישמיות ובחוסר הרלוונטיות שלו. ארגון שמתיימר לייצג את החינוך ואת המדע מטעם האו”ם, מציג פוליטיקה רקובה שנשלטת בידי מדינות איסלאמיות דיקטטוריות. במקום שמדינות המערב יובילו את הארגון למחוזות הנאורות, חלקן נגררות ללכת שבי אחר החלטות מבישות”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *