החיזוק של יאיר לפיד מגיע מהמשטרה

החיזוק של יאיר לפיד מגיע מהמשטרה
"מי שרוצה להמשיך ולהשפיע, נכון 'שירד מהגדר' וייכנס לעשייה". בתמונה: סגלוביץ' ולפיד במסיבת העיתונאים היום (א')
צילום: דוברות מפלגת 'יש עתיד'

ראש אגף חקירות מודיעין לשעבר במשטרה, ניצב (בדימוס) יואב סגלוביץ’, הצטרף למפלגת ‘יש עתיד’

ראש אגף חקירות ומודיעין לשעבר במשטרת ישראל, ניצב (בדימוס) יואב סגלוביץ’, הצטרף היום (א’) רשמית למפלגת ‘יש עתיד’.

במסיבת עיתונאים משותפת עם יו”ר מפלגת ‘יש עתיד’, ח”כ יאיר לפיד, אמר סגלוביץ’ כי הוא מצטרף למפלגה “שמחויבותה היא לציבור, שחרטה על דגלה מאבק בשחיתות ובגילויה השונים, מתוך הבנה ששחיתות אינה רק שורת עבירות פליליות אלא גם רוח רעה שפגיעתה קשה בערכים החשובים ביותר כמו שוויון ואמון חברתי”.

“שנים רבות שירתתי במגזר הציבורי כעובד ציבור. בתפקידי האחרון כראש אגף חקירות ומודיעין. הרצון להשפיע על הכיוון והדרך לא מיצה את עצמו”, טען סגלוביץ’.

“לאחר מחשבה והתבוננות בנעשה, ברור לי כי מי שרוצה להמשיך ולהשפיע, נכון “שירד מהגדר” וייכנס לעשייה. המתרחש בשבועות האחרונים רק חיזק את החלטתי לנסות ולהשפיע. נראה כאילו אנו חלק ממשחק, חלק מקרקס שבו מריעים ללהטוטנים ללא קשר לחוקים ולכללים הבסיסיים ביותר של הוגנות, אמת פשוטה ויושר”, הוא הוסיף.

סגלוביץ, שקיבל את אות אביר איכות השלטון בקטגוריית צבא וביטחון ב-2013, ‏שירת כ-30 שנה במשטרה, ידוע במלחמתו העיקשת בשחיתות השלטונית, הקים את היחידה הארצית למלחמה בשחיתות ובפשע המאורגן לה”ב 433, שטיפלה בסדרת פרשות שחיתות מרכזיות בישראל ואת היחידה לפשיעה כלכלית והיה מפקדה הראשון. סגלוביץ’ עמד בראשן של החקירות המרכזיות ביותר נגד אנשי ציבור בכירים במדינת ישראל.

"מי שרוצה להמשיך ולהשפיע, נכון 'שירד מהגדר' וייכנס לעשייה". בתמונה: סגלוביץ' ולפיד במסיבת העיתונאים היום (א') | צילום: דוברות מפלגת 'יש עתיד'
“מי שרוצה להמשיך ולהשפיע, נכון ‘שירד מהגדר’ וייכנס לעשייה”. בתמונה: סגלוביץ’ ולפיד במסיבת העיתונאים היום (א’) | צילום: דוברות מפלגת ‘יש עתיד’

במסיבת העיתונאים אמר לפיד כי “ההצטרפות של סגלוביץ היא חלק ממהלך גדול יותר שאנחנו מובילים נגד הפוליטיקה הישנה והמקולקלת בישראל. ‘יש עתיד’ נחושה להלחם בשחיתות ואנחנו בונים את הכוח שיאפשר לנו לעשות את זה. ניצב יואב סגלוביץ, עמד בחזית המלחמה בשחיתות כל חייו. והוא פה כדי להלחם. ההצטרפות שלו ליש עתיד היא מכפיל כוח”, קבע חבר הכנסת.

“יש לנו פוליטיקה מושחתת ומשחיתה, מפלגת ומסכסכת, שמעודדת קיצוניות במקום להלחם בה, שבמקום לעזור לאזרחים מבזבזת את הכסף שלהם על עצמה. אנחנו צריכים שבראשות המדינה תהיה הנהגה נקיה, ערכית, שמאמינה שהעבודה שלה היא שליחות, לא ג’וב.’יש עתיד’ תילחם בפוליטיקה הישנה, מפני שהיא הפכה להיות האיום מספר אחד על המדינה. כשאתה הולך למלחמה, אתה צריך לידך את הקצינים הכי טובים. יואב הוא קצין כזה. יחד נלך, עד שננצח”, הבטיח לפיד.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *