נחנך מטה בחירות של דונלד טראמפ ברמת גן

נחנך מטה בחירות של דונלד טראמפ ברמת גן
דונלד טראמפ

יו”ר המפלגה הרפובליקנית בישראל, עו”ד מארק צל: “ההיענות היא עצומה, והבוחרים מאמינים שטראמפ יהיה המועמד הטוב ביותר למדינת ישראל”

המפלגה הרפובליקנית בישראל חנכה את מטה הבחירות הראשון שלה ברמת גן, לאחר שהמטה הראשון נחנך במודיעין והשני בירושלים. ראוי לציין כי בישראל יש אמריקאים רבים שתומכים במפלגה הרפובליקנית ויוכלו להצביע בבחירות, זאת בשל החוק המתיר גם לבעלי אזרחות אמריקאית הגרים מחוץ לארה”ב, להצביע בבחירות ואפילו לקבל דמי ביטוח לאומי.

המטה החדש, הממוקם באחד המגדלים במתחם הבורסה ברמת-גן. המקום ישרת את פעילות המפלגה באזורי גוש-דן והשרון, ויפעלו מתוכו מטה המתנדבים, המרצת בוחרים ממוחשבת (טלמרקטינג), וכן תרוכז במקום פעילות הנהגת הצוות האסטרטגי של הקמפיין הישראלי.

להירשם עכשיו. מטה טראמפ בישראל |צילום: יח"צ
להירשם עכשיו. מטה טראמפ בישראל |צילום: יח”צ

בשבוע הבא צפוי להיפתח מטה הבחירות הרביעי של טראמפ בישראל, והוא ימוקם דווקא בשומרון. המטה בשומרון צפוי לרכז את הפעילות ואת רישום המצביעים ביהודה ושומרון, ובגוש עציון.

יו”ר המפלגה הרפובליקנית בישראל, עו”ד מארק צל: “העובדים והמתנדבים שלנו עובדים מסביב לשעון כדי לתת מענה לכל הבוחרים שפונים אלינו. ההיענות היא עצומה, והבוחרים מאמינים שטראמפ יהיה המועמד הטוב ביותר למדינת ישראל”.

מנהל הקמפיין הישראלי של המפלגה, צביקה ברוט, ציין כי “המטרה הסופית היא להגיע לחמישה מטות בחירות פעילים בכל רחבי הארץ. אנחנו נעניק סיוע לכל מי שיבקש עזרה ברישום לקראת הבחירות, ואנחנו נגיע לכמה שיותר בוחרים, בפרט צעירים, כדי להזכיר להם שמי שלא יירשם עכשיו לא יוכל להצביע בנובמבר”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *