שוטרים מארה”ב מבקרים בישראל

שוטרים מארה”ב מבקרים בישראל

בין היתר האורחים יבקרו באתרי פיגועים, יצפו בתרגילי יחידות משטרה, וישתתפו בטקס לכבוד חללי אסון התאומים

55 שוטרים ממשטרות שונות בארה״ב מקיימים בימים אלה סיור היכרות בישראל ומפגש עם שוטרים מקומיים. המשלחת הגיעה לארץ במסגרת מסע הזדהות עם משטרת ישראל ובחסות ארגון police unity – ארגון אמריקאי אשר נוסד בשנת 1997, ומטרתו לקדם שיתוף פעולה ואחדות בין אנשי אכיפת החוק ולכבד את אלו שנפלו בעת מילוי תפקידם.

שוטרים מארה"ב | צילום דוברות המשטרה
שוטרים מארה”ב | צילום דוברות המשטרה

בטקס הפתיחה שהתקיים במכללה הלאומית לשוטרים בבית שמש, קיבלו את פני המשלחת עשרות קציני ושוטרי משטרת ישראל ונציגי קש״ח (קשרי חוץ) של המשטרה במסדר כבוד שנערך לכבודם. טקס הפתיחה התקיים במעמד מפקד המכללה תנ״צ חיים בלומנפלד, ובמהלכו הונפו דגלי ישראל וארה״ב והושמעו ההמנונים של שתי המדינות.

הטקס שהתקיים הבוקר, מהווה יריית פתיחה לביקורם של חברי המשלחת בישראל. במהלך השבוע בו ישהו בארץ, יכירו השוטרים מארה״ב מקרוב את עבודת המשטרה בישראל, יסיירו ביחד עם השוטרים בארץ ויבצעו עמם פעילויות רבות ומגוונות, כגון: מסע אופניים משותף שיתקיים מחר בדרום הארץ בראשות סמפכ״ל המשטרה, סיורים בירושלים ובת״א בדגש על מוקדי פיגועי טרור שאירעו בישראל לאורך השנים, צפייה בתרגילים של יחידות משטרה שונות ועוד.

בשיאו של הביקור ייקחו חברי המשלחת חלק בטקס מיוחד שיערך לזכר חללי אסון התאומים (11.09) באנדרטה שהוקמה לזכר חללי האסון בירושלים, במעמד שגריר ארה״ב בישראל ואורחים נוספים.
במשטרה מציינים כי מדובר בפרוייקט ייחודי, המהווה חלק משיתופי פעולה רבים הקיימים בין משטרת ישראל לגורמי אכיפת חוק ברחבי העולם. שיתופי פעולה אלו, ממצבים את תדמיתה של משטרת ישראל בזירה הבינלאומית ומחזקים את הקשר בין משטרת ישראל למשטרות אחרות בארה״ב בפרט וברחבי העולם בכלל.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *