שנתיים לצוק איתן: משלחת שגרירים בעוטף עזה

שנתיים לצוק איתן: משלחת שגרירים בעוטף עזה

יו”ר מפלגת ‘יש עתיד’, ח”כ יאיר לפיד, יגיע עם משלחת של שגרירים מכל רחבי העולם לסיור בעוטף עזה

לפיד יעביר לשגרירים סקירה על ההתמודדות של ישראל עם הסוגיות הביטחוניות בגבול הדרום. בנוסף יקבלו השגרירים סקירה ביטחונית מנציגי צה”ל, יראו מקרוב את איום המנהרות, יפגשו עם ראשי רשויות ותושבי האזור לשמוע על שגרת החיים בצל הטרור.

בעקבות שנתיים ל”צוק איתן” ובמטרה להסביר אודות המצב הביטחוני בדרום, יגיעו חברי ועדת חוץ וביטחון, יו”ר מפלגת ‘יש עתיד’, ח”כ יאיר לפיד וח”כ עפר שלח מלווים באלוף פיקוד מרכז לשעבר, אבי מזרחי ביחד עם שגרירים מכל רחבי העולם לסיור בעוטף עזה. הסיור היינו המשך ישיר למסע ההסברה המדיני והפגישות המדיניות של לפיד במטרה לחזק את מעמדה של ישראל בעולם. המפגש עם השגרירים מתקיים ביוזמת ‘יש עתיד’ ובשיתוף פעולה עם ראש מועצה אזורית שער הנגב, אלון שוסטר.

לפיד עם משלחת שגרירים לאחר פיגוע בשרונה | צילום מתוך עמוד הפייסבוק של לפיד
לפיד עם משלחת שגרירים לאחר פיגוע בשרונה | צילום מתוך עמוד הפייסבוק של לפיד

בין השגרירים שיגיעו: שגריר האיחוד האירופי, שגריר יפן, שגריר אוסטרליה, שגריר אוסטריה, שגריר דנמרק, שגריר מלטה, שגריר הונגריה, שגריר קרואטיה, שגריר שוויץ, שגריר סלובניה, שגריר מיאנמר, סגן שגריר ארה”ב, סגן שגריר ספרד, סגן שגריר שוודיה, סגן שגריר ויאטנם ודיפולמטים נוספים.

השגרירים ייפגשו בכפר עזה עם ראשי רשויות ותושבים מהאזור, ישמעו על שגרת החיים בצל הטרור ויקבלו מלפיד סקירה על ההתמודדות של ישראל עם הסוגיות הביטחוניות בגבול הדרום.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *