השליחות של מישל אובמה

השליחות של מישל אובמה
מישל אובמה מסביב לעולם
צילום CNN

המשימה של מישל אובמה לחנך ילדות מסביב לעולם הסרט של רשת CNN ישודר ביום הילדה הבינלאומי ב-11 באוקטובר

רשת CNN הפיקה סרט חדש בשם “המשימה של מישל אובמה לחנך ילדות מסביב לעולם: We Will Rise” אשר עוסק בילדות המתגברות על אתגרים שלא יאמנו על מנת להשיג השכלה ולשנות את חייהן.

מישל אובמה מסביב לעולם | צילום CNN
מישל אובמה מסביב לעולם | צילום CNN

ססאי, ילידת סיירה ליאון, שסיקרה לאורך הקריירה שלה את אפריקה ונושאים הקשורים לנשים וילדות ביבשת, מלווה את הצופים בסרט הנוקב הזה במסע מרגש ומעורר מוטיבציה.

במרקש, ססאי, הגברת הראשונה, מריל סטריפ ופרידה פינטו נפגשות עם עשרות נערות מתבגרות מרוקאיות שחולקות את סיפוריהן ואת החלומות שלהן.

בליבריה, ססאי, פינטו וגברת אובמה פוגשות מספר בנות שמספרות את סיפוריהן יוצאי הדופן ולאחר מכן, נשיאת ליבריה אלן ג’ונסון-סירליף מפתיעה קבוצה של נשים צעירות ומרשימות שמדרבנות אחת את השנייה להישאר בבית הספר.

מריל סטריפ | צילום מרתה אדמס
מריל סטריפ | צילום מרתה אדמס

“אנו גאים לשתף פעולה עם הגברת הראשונה של ארה”ב מישל אובמה, מריל סטריפ, פרידה פינטו, אנדרה דיי ואישה ססאי שלנו עבור הסרט מעורר ההשראה הזה” אומרת איימי אנטליס, סגנית נשיא טאלנטים ופיתוח תוכן ב-CNN. “הנשים הדינמיות ורבות ההישגים הללו, שלכל אחת מהן מחויבת ארוכה לשינוי חיובי של העצמה נשית לבנות, מראות סיפורי הצלחה מדהימים למרות אתגרים. אנו שמחים לחלוק את הסרט מלא התקווה הזה עם הקהל הגלובלי”.

“המשימה של מישל אובמה לחנך ילדות מסביב לעולם: We Will Rise” ישודר ב-CNN ב-11 באוקטובר, בשעות 13:00, 19:00 ו-22:00 שעון ישראל. CNN משודרת באפיק 102 ב-יס ובסלקום TV.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *