ישראלי זכה באליפות אירופה לאגרוף תאילנדי

ישראלי זכה באליפות אירופה לאגרוף תאילנדי
כבוד. גאיר חוגג עם מאמנו
צילום: ניאהם גרפין

בחצי הגמר ניצח איתי גאיר ואת יריבו השבדי ובקרב הגמר גבר על עמיתו מבלארוס

איתי גאיר (20) זכה באליפות אירופה באגרוף תאילנדי, בעיר ספליט שבקרואטיה. גאיר ניצח בכל הסיבובים הראשונים, ניצח בשמינית הגמר את יריבו הטורקי בנוקאאוט, ברבע הגמר את יריבו הפולני, בחצי הגמר את יריבו השבדי ובקרב הגמר גבר על עמיתו מבלארוס. גאיר, ממושב יציץ, הוסיף תואר נוסף לארון התארים הרבים שעד היום גרף בתחום ובהם: גביע העולם בקיקבוקס, מדליית ארד באליפות אירופה ב-2014, תואר אלוף אירופה לנוער ב- 2013 ותואר אלוף העולם לנוער באגרוף תאילנדי ב-2012.

כבוד. גאיר חוגג עם מאמנו|צילום: ניאהם גרפין
כבוד. גאיר חוגג עם מאמנו|צילום: ניאהם גרפין

זכייתו בזהב באליפות אירופה השנה ממצבת אותו כאחד המתאגרפים הטובים בעולם, והוא צפוי להיות אחד המתמודדים הבולטים של ישראל במשחקי העולם (המקבילים לאולימפיאדה) שיתקיימו בשנה הבאה בפולין.

מאמנו של גאיר, רועי הייזלר: “אני מאוד גאה בתוצאות הנהדרות של איתי, ואנו מקווים להמשיך לייצג את ישראל מאליפות לאליפות ומשנה לשנה. אני בטוח שאיתי ייצג את ישראל בכבוד במשחקי העולם 2017.”

נשיא התאחדות “אילת” אריק קפלן: “אנו שמחים ומברכים את איתי על הניצחון היום ועל רצף הזכיות היפה שהוא שומר עליו, הישג גדול במיוחד בייחוד לאור העבודה שחזר מפרישה קצרה. אין ספק שאיתי גאיר הוא אחד מהספורטאים הבכירים של ישראל בשנים האחרונות, והצלחתו באליפות אירופה מבטיחה את מקומו במשחקי העולם שייערכו ב-2017. אנחנו ב’אילת’ נמשיך לתמוך בו ובחבריו הספורטאים בדרכם לניצחונות נוספים שמביאים כבוד רב למדינה, ושמחים על ספורטאי נוסף שייצג את ישראל במשחקי העולם”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *