נתניהו בירך את הנשיא טראמפ

נתניהו בירך את הנשיא טראמפ
הבקשה הגיעה מטראמפ
צילום קובי גדעון, לע''מ

שרת המשפטים קראה לנשיא הנבחר של ארה”ב, להעתיק את השגרירות האמריקאית לירושלים

ראש הממשלה ובכירים במערכת הפוליטית בישראל, מיהרו לברך את הנשיא הנבחר של ארה”ב, דונלד טראמפ. בנימין נתניהו אמר: ״אני מברך את הנשיא הנבחר של ארצות הברית דונלד טראמפ. הנשיא הנבחר טראמפ הוא ידיד אמת של מדינת ישראל. נפעל יחד כדי לקדם את הביטחון, היציבות והשלום באזורנו. הקשר האיתן בין ארצות הברית לישראל מבוסס על ערכים משותפים, אינטרסים משותפים וגורל משותף. אני בטוח שהנשיא הנבחר טראמפ ואני נמשיך לחזק את הברית הייחודית בין ישראל וארצות הברית ונביאה לגבהים חדשים”.

נתניהו מברך את טראמפ|צילום:קובי גדעון, לע"מ
נתניהו מברך את טראמפ|צילום:קובי גדעון, לע”מ


שרת המשפטים איילת שקד הגיבה ואמרה “אני בטוחה שטראמפ ידע לנתב באומץ את העולם החופשי ליעדים מוצלחים אל מול המלחמה העולמית בטרור. זאת הזדמנות לממשל האמריקאי להעביר את שגרירות ארצות הברית לירושלים, בירת ישראל הנצחית. הדבר יסמל את הקשר ההדוק והידידות האמיצה בין שתי המדינות”.

יאיר לפיד, יו”ר מפלגת “יש עתיד” פרסם הודעה שבה נאמר: “ארצות הברית היא בת בריתה הקרובה והחשובה ביותר של ישראל. נשמח לעבוד יחד עם הנשיא הנבחר, טראמפ ולחזק את הקשרים ההדוקים אשר מחברים בין שתי האומות. יחסינו מבוססים על ערכים ועל אינטרסים משותפים. אני סמוך ובטוח שהוא מחויב באופן העמוק ביותר לערכים הללו ולקשרים האסטרטגיים בין שתי המדינות”

שר הבטחון אביגדור ליברמן בירך אף הוא את הנשיא ה 45 ואמר ״אני מברך את הנשיא הנבחר של ארה”ב, דונאלד טראמפ, ומאחל לו הצלחה גדולה.
אנו נמשיך, יחד עם הנשיא החדש, לשמור ולחזק את הקשר המיוחד והידידות האמיצה בין המדינות ונפעל לחזק את הערכים המשותפים לישראל ולארה”ב״.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *