המשטרה מגבירה את המאבק בנשק בלתי חוקי

המשטרה מגבירה את המאבק בנשק בלתי חוקי
ממשיכים במאבק. אמצעי לחימה שנתפסו
צילום: באדיבות המשטרה

בין השאר נתפסו שבעה מטעני חבלה, 32 רימונים, 10 רובים, וגם אמצעי לחימה שבהם אנשי “לה פמיליה” התכוונו להשתמש

במסגרת המאבק בתופעת הסחר והאחזקה הבלתי חוקית של אמצעי לחימה המשטרה תפסה בשבוע האחרון שבעה מטעני חבלה, 32 רימונים, 10 רובים, 5 אקדחים ו-5 נשקים מאולתרים. בין השאר נתפסו גם אמצעי לחימה שבהם אנשי “לה פמיליה” התכוונו להשתמש.

ממשיכים במאבק. אמצעי לחימה שנתפסו|צילום: באדיבות המשטרה
ממשיכים במאבק. אמצעי לחימה שנתפסו|צילום: באדיבות המשטרה

מהמשטרה נמסר: “משטרת ישראל תמשיך במאבקה הנחוש והבלתי מתפשר ותפעל ללא לאות בשת״פ כלל הגורמים הרלוונטיים לצמצום היקף אמצעי לחימה המוחזקים שלא כדין והסחר בהם, מאבק שתכליתו להבטיח את שלום הציבור ובטחונו”.

במשטרה ציינו כי הם ממשיכים גם במאבק נגד סחר בתרופות ומאכלים מסוכנים. בפעילות משותפת של המשטרה ומשרד הבריאות בכפר דיר אל-אסד שבצפון נתפסה כמות גדולה של סטרואידים אנאבוליים. מהמשטרה נמסר: “הסטרואידים, המשמשים על פי רוב מתאמנים לפיתוח שרירים, עלולים לפגוע באיברים פנימיים ולגרום לתופעות לוואי חמורות, חלקן בלתי הפיכות. הסטרואידים נמכרים למפתחי גוף באופן פיראטי, נלקחים ללא פיקוח רפואי ואף עלולים להיות מזויפים – שילוב מסוכן של נסיבות, החושף את המשתמשים בהם לסכנה בריאותית גדולה”.

שלושה טון בשר ממקור לא ידוע וחותמת מזויפת של בית מטבחיים מחיפה נמצאו מתחת לבית בתמרה במהלך פעילות משולבת של המשטרה ומשרד החקלאות. הבשר הוחרם מיד, ולאחר מכן הושמד. מהמשטרה נמסר: “בשר משחיטה שחורה אינו מפוקח תברואתית ועלול לסכן את בריאות הציבור. כמו כן, שיווקו פוגע במשווקי הבשר המפוקח”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *