מפקד חדש לחטיבה המרחבית “בנימין”

מפקד חדש לחטיבה המרחבית “בנימין”
אתגר מורכב. הטקס בשילה הקדומה
צילום: דו"צ

אלוף-משנה יובל גז מונה למפקד החטיבה המרחבית “בנימין”, במהלך טקס שנערך באתר “שילה הקדומה”, במעמד מפקד אוגדת אזור יהודה ושומרון, תת-אלוף ליאור כרמלי

גז מחליף בתפקידו את אלוף-משנה ישראל שומר אשר כיהן בתפקיד זה במהלך השנתיים האחרונות.

מפקד אוגדת אזור יהודה ושומרון, תת-אלוף ליאור כרמלי אמר בטקס: “טקס החלפת הפיקוד על חטיבת ‘בנימין’ מתרחש בתקופה מאתגרת אשר מחייבת אותנו להשתנות, להתאמת המענה באופן מהיר ולשאיפה מתמדת לרף הגבוה ביותר של הצטיינות. שומר, הבאת לתפקיד את ‘השלם הפיקודי’ שהוא עוצמתך הגדולה ביותר- סולם ערכים גבוה, התבוננות מאוזנת הנדרשת במציאות רבת מימדים, חשיבה מבצעית מפוכחת ויכולת להצביע על כשלים באופן נוקב ולהפוך אותם למנוף ללמידה והשתפרות. יובל, אתה מגיע לתפקיד לאחר תקופה משמעותית של פיקוד על יחידת ‘מגלן’ והיכרות מעמיקה עם המשימות והמורכבויות באיו”ש. אתה מקבל היום את הפיקוד על מרחב מורכב, עלה והצלח”.

אתגר מורכב. הטקס בשילה הקדומה|צילום: דו"צ
אתגר מורכב. הטקס בשילה הקדומה|צילום: דו”צ

המפקד החדש של החטיבה המרחבית “בנימין” הנכנס, אמר בטקס: “האתגר המורכב הקיים בפיקוד על חטיבה קרבית בצה”ל ובמיוחד בגזרה מורכבת זו חייבה אותי למערכת הכנות מקדימה, יסודית ומקיפה. על כן בחודשים האחרונים זכיתי לפגוש ולהכיר את המח”ט שומר מקרוב.

שומר חברי, בשמי, בשמם של כל המשרתים בגזרה ובשמם של המתיישבים אני רוצה להודות לך על ביצוע איכותי של משימת ההגנה והביטחון בגזרת בנימין ובסביבתה. לי רק נותר להתחייב- להמשיך לעשות הכל על מנת להמשיך בדרך זו. זכות וחובה גדולה נפלה בחלקי.

אעשה כל שביכולתי להמשיך ולהעניק ביטחון ותחושת ביטחון לחיים בחבל ארץ נפלא זה, תוך כבוד הדדי לזולת, לא משנה מה מוצאו”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *