“עלינו לפתור את הבעיות במחסומים”

“עלינו לפתור את הבעיות במחסומים”
ליברמן במחסום
צילום: משרד הביטחון

שר הביטחון ביקר במחסום חיזמה שבפאתי ירושלים והביע נכונות להקל על קשיי התנועה במקום

שר הביטחון, אביגדור ליברמן, וראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, קיימו הבוקר סיור משותף במחסום חיזמה על-מנת לבחון את הקשיים בהם נתקלים יהודים ופלסטינים הנכנסים ויוצאים מהעיר.

בביקור השתתפו גם ראש מועצת בנימין ומועצת יש”ע, אבי רואה, מחזיק תיק המנהלים הקהילתיים בעיריית ירושלים, משה ליאון, ומתאם פעולות הממשלה בשטחים, האלוף יואב (פולי) מרדכי. באירוע נכחו גם קצינים מהמינהל האזרחי ופיקוד מרכז וגן קציני ובכירים ברשות המעברים.

"המצב הזה לא יכול להימשך". ליברמן וברקת בסיור|צילום: משרד הביטחון
“המצב הזה לא יכול להימשך”. ליברמן וברקת בסיור|צילום: משרד הביטחון

השר ליברמן ציין כי יש כוונה להקל על המשתמשים במחסום, כחלק מפתרון בעיית התחבורה בכניסות וביציאות מירושלים, בדגש על צפון העיר.

השר ליברמן הוסיף ואמר: ״לבעיות במחסום חיזמה ובמחסום קלנדיה, המקשות הן על תושבי ירושלים ובנימין והן על הפלסטינים באזור יש פתרונות ברורים, מנהליים ותשתיתיים, אלא שבמשך זמן רב פשוט לא עשו את מה שצריך. הגעתי לכאן עם הגורמים המתאימים כדי לוודא שהדברים ייעשו מה והבעיה תיפתר בהקדם. אדבר גם עם שר התחבורה והשר לביטחון פנים על-מנת שכל הגורמים יהיו מתואמים ויפעלו על-מנת להקל על האנשים. כולם סובלים כאן באותה מידה, יהודים ופלסטינים והמצב הזה לא יכול להימשך, עלינו לעשות מה שצריך, לפתור את הבעיות במחסומים האלו ולהקל על כולם״,


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *