חדש: בידוק טיסה בסלולרי

חדש: בידוק טיסה בסלולרי
שיפור שירות. מטוס
צילום: אתר pixabay.com

בנמל התעופה אומרים כי השנה ישבר השיא של כל הזמנים בתנועת הנוסעים

נמל התעופה בן גוריון משיק “פיילוט” למעבר בשירות עצמי לנוסעים עם כרטיס עלייה למטוס במכשירי הנייד הסלולרי. הנוסעים אשר יגיעו לנתב”ג עם כרטיס עלייה למטוס במכשיר הסלולרי יוכלו לעשות את הצ’ק אין בבית או להיעזר בעמדות השירות העצמי ועם קבלת הברקוד יוכלו לעבור בנתב”ג את הליך הרישום לטיסה כאשר חווית הטיסה והשהייה בנמל התעופה תהפוך לנוחה מהירה יעילה ודיגיטאלית יותר. בהמשך תתקין רשות שדות התעופה “ספיד גייטים” – שערים מהירים לעלייה למטוס בכל שערי היציאה מנתב”ג וההליך כולו של יציאת הנוסעים יושלם במעבר עצמאי של הנוסע.

שיפור שירות. מטוס|צילום: אתר pixabay.com
שיפור שירות. מטוס|צילום: אתר pixabay.com

בנמל התעופה אומרים כי השנה ישבר השיא של כל הזמנים בתנועת הנוסעים, וכעת כמיליון וחצי נוסעים עוברים בחודש בנמל שזוכה להכרה רחבה כאחד משדות התעופה בהם חווית הנוסעים מדורגת באופן קבוע כחוויה טובה עד טובה מאוד בתחום המיקוד בנוסע.

מנתוני רשות שדות התעופה עולה כי 50% מהנוסעים בנתב”ג עושים צ’ק אין בבית (WEB C I) .יותר ויותר נוסעים המגיעים עם כבודת יד בלבד לנתב”ג מגיעים ישר ל”שחקים” עוברים בטחון במסלול מהיר ועוברים ישר ל”דיוטי פרי”. אצל נוסעי טיסות מופחתות מדובר ב90% מהנוסעים שעשו “צ’ק אין ” בבית בכדי לא להוסיף עלויות תשלום צ’ק אין לחברת ה”לואוקוסט”. עוד מבטיחים כי מעתה הטסים מנתב”ג לא צריכים עוד לבזבז זמן בחיפוש חניה, בצ’ק אין בבטחון או בבקורת גבולות, והם מוזמנים להוריד את אפליקציית נתב”ג ולהינות מהשהייה בטרמינל, חווית קניות ומתערוכות האומנות המתחלפות בטרמינל.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *